Navigácia

Obsah

NATUR-PACK spúšťa kreatívnu súťaž pre verejnosť i školy v partnerských samosprávach pri príležitosti tohtoročného Dňa Zeme.

Typ: ostatné
naturpackNATUR-PACK spúšťa kreatívnu súťaž pre verejnosť i školy v partnerských samosprávach pri príležitosti tohtoročného Dňa Zeme.

Touto cestou dávame do pozornosti aktuálne reportáže YouTube kanála NATUR-PACK verejnosti, ktoré by mohli byť zaujímavé aj pre Vás. Aktuálna je ďalšia časť série o správnom triedení SPRÁVNA TREFA, v ktorej sa venujú správnemu triedeniu odpadov z papiera a lepenky. Reportáž nájdete:
- po kliknutí na tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=JgsdqWcJ7Q0
- na stránke https://www.triedenieodpadu.sk/  

Spoločnosť NATUR-PACK spúšťa kreatívnej súťaži pre verejnosť i školy v partnerských samosprávach NATUR-PACK vyhlásenej pri príležitosti tohtoročného Dňa Zeme. O súťaži sa dozviete v novinke na www.naturpack.sk alebo po kliknutí  https://www.naturpack.sk/novinky/iniciativa-miesta-prec-vyhlasuje-sutaz-pri-prilezitosti-dna-zeme-2021/
Do pozornosti tiež dáva spoločnosť NATUR-PACK vzdelávací seriál pripravovaný s Tlačovou agentúrou TASR, kde sa podobne ako v seriáli Správna trefa venujú všetkým komoditám, ktorých triedenie zabezpečujeme v spolupráci so samosprávami a zberovými spoločnosťami, prípadne s výrobcami (elektrozariadenia, batérie). Odkazy na seriál nájdete na blogu po kliknutí https://www.naturpack.sk/o-nas/blog/natur-pack-spolupracuje-na-edukacii-verejnosti-s-tasr/ 

 

SÚŤAŽ


Príloha

Vytvorené: 21. 4. 2021
Posledná aktualizácia: 21. 4. 2021 09:36
Autor: Správce Webu