Navigácia

Obsah

OPTICKÁ SIEŤ- OZNAM

Typ: ostatné
OTOPTICKÁ SIEŤ- OZNAM

Na základe zmluvy medzi spoločnosťou Orange Slovensko a Slovak Telekom doško k dohode, že siete, ktoré vybuduje Slovak Telekom môžu využiť aj zákazníci, ktorí budú mať záujem o pripojenie k OrangSlovensko. To znamená, že naša obec, tak isto ako aj okolité obce budú mať možnosť výberu, či sa napoja na Slovak Telekom alebo Orange, všetko samozrejme po sieti Slovak Telekomu.

Po odstránení závad a nedorobkov optickej siete v našej obci, bude v kultúrnom dome zriadené detašované pracovisko, kde budú mať občania možnosť výberu napojenia sa na uvedené siete spoločností.

O ďalšom postupe budeme informovať na stránke obce ako i na verejnej tabuli obce.

 

 

OPTICKÁ SIEŤ- OZNAM


Príloha

Vytvorené: 1. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 1. 6. 2021 13:25
Autor: Správce Webu